Mnogość atrakcji w nadmorskim Mielnie

W Mielnie znajduje się Park Linowy „Tukan”, oferujący turystom ponad 60 atrakcji. Znajdują się tu: trasa dla najmłodszych z 10 atrakcjami, trasa dla dzieci – 18 atrakcji, trasa średnia – 16 oraz trasa trudna, zawierająca najwięcej, bo aż 20 różnych, a także zjazdy tyrolskie. Każdy znajdzie więc coś dla siebie i na miarę swoich możliwości, zarówno dorośli, jak i dzieci.

Z morza widoczne są drewniane falochrony, gdzie można zobaczyć przysiadające mewy, a także rybitwy. Wzdłuż plaży na odcinku 3 km pomiędzy Mielnem, a sąsiadującym z nim Unieściem przebiega promenada spacerowa. Plaża jest tutaj  jedną z największych atrakcji – czysta, strzeżona i zradiofonizowana, stanowi świetne miejsce na letni wypoczynek. Innym miejscem, które z czystym sercem możemy zarekomendować na nadmorski urlop jest Trzęsacz – o rodzinnych wypadach do tej miejscowości pisaliśmy całkiem niedawno.

Zostając tu na dłużej, warto skorzystać z okolicznej oferty noclegowej Mielna, którą może nam zaproponować np. obiekt Willa Dora. Jest on zlokalizowany w owej miejscowości przy ulicy Północnej 3. Obiekt oferuje swoim gościom 70bmiejsc noclegowych. W ofercie znajdują się pokoje dwuosobowe, trzyosobowe bądź czteroosobowe. Cena za pobyt w każdym z oferowanych pokoi plasuje się od 45 do 85 złotych od osoby. Oferowane pomieszczenia wyposażone są w łazienki oraz posiadają balkony. Ponadto znajdziemy w nich telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz stały i bezprzewodowy dostęp do internetu. Na każdym piętrze znajduje się mikrofalówka, która jest do dyspozycji gości.

Warto wiedzieć, iż recepcja, znajdująca się w budynku obiektu jest czynna całodobowo. Willa znajduje się na terenie ogrodzonym i dozorowanym przez firmę ochroniarską przez całą dobę. Na obszarze, na którym został zlokalizowany obiekt znajduje się parking oraz zadaszony grill. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowano piękny plac zabaw, trampolinę oraz basen. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Goście mogą skorzystać z miejsca do gry w siatkówkę, rowerów, piłkarzyków oraz cymbergaja. Ogromnym atutem jest położenie obiektu, a mianowicie fakt, że znajduje się on w cichej i spokojnej okolicy, a dodatkowo niedaleko centrum. Obiekt Willa Dora oferuje nie tylko komfortowe pokoje, ale także miłą atmosferę. Z pewnością każdy będzie się tam czuł jak w domu.

4 thoughts on “Mnogość atrakcji w nadmorskim Mielnie

  1. Jak ktos tylko na plaży leży to jest tłok, trzeba się ruszyć i coś aktywniejszego zrobić, albo jechać przed lub po sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *